Fricom
Fiber Test Head FTH-9000

Fiber Test Head FTH-9000

(fiber sensing)

 

Automatizējiet optiskā tīkla testu un uzraudzību, izmantojot vispiemērotāko attālināti uzstādītu OTDR testa vienību.

Adaptīvā šķiedru pārbaudes iekārta FTH-9000 attālai šķiedras pārbaudei ar OTDR un optiskā slēdža opcijām.

Adaptīvā un modulārā FTH-9000 iekārta apvieno augstas izšķirtspējas optisko laika domēna reflektometriju (OTDR) un optisko slēdžu tehnoloģiju, lai nodrošinātu testējamās šķiedras attālās pārbaudes sertifikāciju būvniecības vai pakalpojuma aktivizēšanas laikā un nepārtrauktu garantiju, izmantojot vairāku šķiedru OTDR uzraudzību jebkurā tīklā.

Viena FTH-9000 var pārbaudīt vairāk nekā 4000 šķiedru. Pastāv daudz iekšējo un ārējo slēdžu pieslēgšanas iespēju, un pārbaudītais attālums ir atkarīgs no izvēlētā OTDR moduļa. Izvēlieties no nozarēm visplašāko OTDR opciju klāstu no CWDM, Tuneable DWDM, DTSS un DTS opcijām.

Adaptīvās šķiedras testa iekārta FTH-9000, ir VIAVI ONMSi RFTS risinājuma optiskā tīkla pārvaldības sistēmas pamats. Viena FTH-9000 ar augstas izšķirtspējas OTDR var pārbaudīt vienu kritisko saiti vai lījunu grupu, lai aptvertu tūkstošiem šķiedru saišu, izmantojot optisko slēdzi, lai paplašinātu saites pārklājumu, tīklam augot. Pārbaudiet tumšās vai aktīvās, apgaismotās šķiedras, netraucējot datu pārraidi. Kad rodas šķiedras kļūme, ONMSi sistēma vai atsevišķa FTH-9000 dažu minūšu laikā ziņo par bojājuma GPS atrašanās vietu. Šis adaptīvais FTH-9000 ir ideāli piemērots piekļuves PON vai dalītās piekļuves arhitektūras tīkliem, kā arī metro apļiem, datu centru starpsavienojumiem un tālsatiksmes tīkliem, kas izmanto xWDM viļņu garuma plānus. Ierīce FTH-9000 ir saderīga arī ar VIAVI Fibre Sensing lietojumprogrammām deformācijas un temperatūras mērīšanai, izmantojot vienmoda šķiedru kā sensoru.

Vienkāršojiet PON dzīves cikla pārvaldību: kā daļa no ONMSi sistēmas FTH-9000 paātrina FTTH būvniecības sertifikāciju, pakalpojumu izvietošanu, kā arī traucējummeklēšanu un garantiju. Tas var sadalīt tīklu, lai noteiktu kļūmes cēloni vai optiskā budžeta problēmas, tendences tīkla stāvokļa izmaiņas laika gaitā, lai gūtu peļņu no vērtīgām saitēm un nodrošinātu pakalpojumu.

Uzlabojiet tīkla drošību: nosakiet un atrodiet šķiedru pieskārienu ar ārkārtēju precizitāti līdz pat decibelu desmitdaļām.

Izvietojiet šķiedru noteikšanas iespējas (fiber sensing): pārveidojiet šķiedru par sensoru, izveidojot tūkstošiem deformācijas un temperatūras datu savākšanas punktu, kas sadalīti pa šķiedru, izmantojot Raman un Brillouin OTDR moduļus.

Ieguvumi:

- Konfigurējiet savu FTH-9000 savam tīklam, izmantojot dažādus optiskos slēdžus, portu savienojumu veidus, OTDR un pielietojamību
- Samaziniet būvniecības izmaksas, paātrinot pārbaudes procesus un pilnvarojot pārbaudes personālu
- Samaziniet MTTR laiku, nosakot optiskās šķiedras defektus minūtēs, nevis stundās
- Samaziniet darbības izmaksas, novēršot kļūdainus remontbrigādes sūtījumus uz nepareizu vietu, izmantojot precīzu, attālu atrašanās vietu
- Izvairieties no pakalpojuma traucējumiem, atklājot šķiedras pasliktināšanos, pirms tā sāks ietekmēt pakalpojumu
- Aizsargājiet savus ieguldījumus, mērot savu izvietoto šķiedru ilgtermiņa veiktspējas KPI (IL, slīpums, deformācija utt.)
- Aizsargājiet tīkla integritāti, ātri atklājot un lokalizējot šķiedru ielaušanos


Pielietošana:

- Šķiedru uzraudzība pakalpojumu sniedzējiem, komunālajiem pakalpojumiem un tumšās šķiedras pakalpojumu sniedzējiem
- FTTx būvniecības, nodrošināšanas un apkopes testi
- Šķiedru ielaušanās noteikšana drošības garantēšanai (TAPping)
- Šķiedras kā sensora (fiber sensing) pielietošana (šķiedru novecošana, cauruļvadi, elektriskie vadi utt.)


Galvenās iezīmes:

- Moduļu dizains, kas nodrošina atpakaļejošu savietojamību ar esošajiem ONMSi platformas elementiem un jauniem OTDR moduļiem, tostarp jauniem īpaši augstas izšķirtspējas, regulējamiem DWDM un šķiedru sensoriem OTDR
- Augsta blīvuma paplašināma slēdzis (576 porti), ko var paplašināt portu un līniju skaitu augot
- Mērogojamības iespēja līdz 4464 portiem, izmantojot papildu ārējos optiskos slēdžus
- Divi IP sakaru kanāli (galvenais un rezerves), kā arī papildu lokālā LAN piekļuve
- Droša piekļuve tīmekļa pārlūkprogrammai
- 2RU augsts ar diviem barošanas blokiem (priekšējais un aizmugurējais panelis) ar strāvas padeves pārtraukuma indikatoru un signalizāciju

- Zems enerģijas patēriņš
- Dažādi dzesēšanas ventilatora risinājumi (priekšpuse, sāni, izvelkami)
- Paplašināms, pievienojot papildu opciju paneli
- Izturīga LINUX operētājsistēma
- Ieviešāms kā plug and play kā atsevišķs uzraudzības rīks vai tīkla mēroga ONMSi centralizētajā pārvaldības sistēmā

Detalizēts apraksts VIAVI mājas lapā

Specifikācija .pdf (ENG)

 

 VIAVI ir pasaules līderis OTDR ražošanā un optiskā tīkla uzraudzībā, kas sešus gadus pēc kārtas saņem kāroto Frost & Sullivan Fiber Optics Test Equipment Market Leader Award balvu par optiskās šķiedras testa aprīkojumu. 

Jaunumi
Kontakti

tālr.: +371 29 55 99 88
tālr.: +371 2 555 3773
birojs:
Daugavas iela 38, 22.telpa
Mārupe, LV-2167, Latvija
fricom@fricom.lv

Rekvizīti:
sia “FRICOM”
reģ.#: 40103893881
PVN#: LV40103893881
Juridiskā adrese: Daugavas iela 38-3
Mārupe, LV-2167, Latvija
https://fricom.lv