Fricom
Optisko tīklu monitoringa sistēmas

 Optisko tīklu monitoringa sistēmas - VIAVI ONMSi

 

             

 

VIAVI optiskā tīkla pārvaldības sistēma (ONMSi) RFTS palielina darbaspēka produktivitāti un atvieglo optisko šķiedru tīklu pārvaldību ar mazāku speciālistu skaitu, izmantojot šķiedru attālo testēšanu un precīzu šķiedru iekārtas dokumentāciju. Sistēma precīzi nosaka un atrod šķiedru degradāciju, brīdinot operatorus un vadītājus ar sīkāku informāciju par defektiem. Mērījumu grafiki ļauj tīkla operatoriem novērtēt šķiedru veiktspēju ilgtermiņā, lai veidotu pamatu efektīvai aktīvu pārvaldībai. Atrodiet citus RFTS un šķiedru uzraudzības produktus un resursus.

Kāda ir RFTS definīcija?

RFTS apzīmē "Remote Fiber Test System", kas ir centralizēta sistēma, kura apvieno stratēģiski novietotas optiskās šķiedras pārbaudes iekārtas galvenajās tīkla vietās, lai pastāvīgi savāktu optiskās šķiedrās esošus OTDR testa signālus, lai identificētu un atrastu šķiedras defektus un bojājumus. RFTS var pārslēgties starp šķiedrām un/vai testēt tās pēc pieprasījuma. Testa lietošanas gadījumi pēc pieprasījuma ietver konstrukcijas pārbaudi un pēcremonta verifikāciju pēc šķiedras pārtraukuma.

Kādas problēmas var izsekot ar RFTS, piemēram, ONMSi?

Šķiedru degradācija, kad šķiedras tiek saspiestas vai saliektas, pasliktina tajā izplātīto signālu, kas rada optisko līniju veiktspējas problēmas. Tā kā savienotāji ir galvenā problēma, kas ietekmē šķiedru caurlaidību, netīrus, bojātus vai atvienotus savienotājus var redzēt, izmantojot RFTS OTDR.

Citi lietošanas gadījumi pēc pieprasījuma ietver OTDR pārslēgšanu uz noteiktu DWDM viļņa garumu un traucējummeklēšanas testa veikšanu, lai noskaidrotu, vai pastāv šķiedras problēma salīdzinājumā ar aktīvā elementa problēmu, kur OLT vai ONT/ONU, iespējams, darbojas atbilstoši standartam.

ONMSi Remote Fiber Test System (RFTS)

Iekārtas:

OTU5000                   FTH-9000 (fiber sensing)

                        

 

Jaunumi
Kontakti

tālr.: +371 29 55 99 88
tālr.: +371 2 555 3773
birojs:
Daugavas iela 38, 22.telpa
Mārupe, LV-2167, Latvija
fricom@fricom.lv

Rekvizīti:
sia “FRICOM”
reģ.#: 40103893881
PVN#: LV40103893881
Juridiskā adrese: Daugavas iela 38-3
Mārupe, LV-2167, Latvija
https://fricom.lv